le Fashion Lane

Czy Was też wzięła już pewna ciekawość na to, co szykuje nam sezon jesienny? Mnie, głównie przez dzisiejszą pogodę - tak. Wertując palety kolorów, zapowiedź Zary, parę relacji z wybiegów... wreszcie trafiłam na TO. I chociaż wiele Was znać może kolekcję LF Stores, to pragnę przywołać parę najciekawszych ich projektów, szczególnie, że ostatnio wypuścili "nowy" trend - American Wild Child (który nie zaskakuje, ale ma też parę bardzo interesujących form).

Dzisiaj wciąż jeszcze zatem letnie, choć ogromnie chciałam nawiązać do jesieni : )
Co zasługuje na uwagę? Przede wszystkim przyjrzyjcie się kontrukcjom sukienek - to właśnie one powaliły mnie na kolana i niesamowicie inspirują. Wycięcia - wreszcie inne niż serduszka czy kokardki na plecach..! Chwalę je absolutnie wszystkie! Do tego patterny pozostałych rzeczy. Tak jak i ich kroje - nawet przedłużana z tyłu bluzka ma zupełnie inny krój niż te nasze, polskie zwyklaki. Palety kolorów też świetnie wykombinowane i poprawnie użyte. Ogółem - wszystko! ; )
I jeszcze plus za fantastyczne, nieprzekombinowane zdjęcia oraz ich obróbkę. : )
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Moja zdecydowana #1 spośród wszystkich ich sukienek:
 
 
 
Życzę Wam słonecznego weekendu i przypominam o możliwości kupna szortów DIY : )
 wystarczy kliknąć TUTAJ. 
Zachęcam też do lajkowania profilu na Facebooku, aby wciąż być na bieżąco z postami umieszczanymi na blogu oraz nadchodzącymi konkursami i promocjami. ; )

2 Comments

Leave reply

Back to Top