Dziewczęca koszula / t-shirtOS

"Monia, przerobisz mi jeansową koszulę?"
Challenge accepted!


Robiona na specjalne zamówienie. "Wymogiem" był motyw, który użyłam swego czasu na jednych ze spodenek. Niezmiernie cieszę się z tej współpracy, gdyż efekt końcowy zaskoczył nawet mnie. : )
Perełki na kieszeniach, koronka... Chyba zaprzyjaźnię się z tymi elementami na dłużej.


Oto efekt końcowy:
...i detale:
Zdjęcia różnią się nasyceniem, gdyż robione były przy sztucznym oświetleniu, przy czym detale fotografowałam dzień wcześniej niż efekt końcowy. No ale tak to już jest jak się pracuje po nocach, a produkt ma trafić do właścicielki na następny dzień. : )
Będąc już przy koszulkach... Czy wiecie coś o t-shirtOS? Otóż londyńska firma zajmująca się tworzeniem technologicznie zaawansowanej odzieży (Cutecircuit) podjęła współpracę ze szkocką whisky Ballantine's i opatentowała pierwszą na świecie cyfrową koszulkę. Została ona wyposażona w aparat, mikrofon i głośniki, za pomocą których użytkownik bez mniejszego problemu będzie mógł ją personalizować przy użyciu swojego iPhone'a. Szczegóły i prezentację wyników ich pracy możecie obejrzeć na poniższym video. Czy to już przegięcie czy kolejny krok w stronę rozwoju odzieży wykorzystującej elektronikę? Ciężko ocenić... Jakkolwiek by nie było ważne by pamiętać o jednej podstawowej zasadzie: nie bądźmy iDiotami.

Udanego weekendu,
MS


3 Comments

Leave reply

Back to Top